Nye produkter
HYDRAULISK PUMPE SAMMENSÆTNING GR.1 + ELEKTRISK MOTOR 12V 1.6KW = 2.5CC - 6.6LIT
Produktkode:
11761
OEM:
9990000024766
Moms sats
22 %
Pris uden moms:
1.341,48 DKK
Pris med moms:
1.636,61 DKK
Ref:
16
| Tekniske data | |
| Leverandør: | Tyrkiet |
| Motoreffekt: | 1.6 kW |
| Pumpeflow: | 2.5 cc |
| Aggregatflow: | 6.6 l/min |
| Maks. tryk: | 120 bar |
| Returnering eller ombytning: | 14 dage |
| Hastighed: | 2650 rpm |
| Produktvægt: | 8 kg |
| Spænding: | 12 V |
Beskrivelse:
Hydraulikaggregatet fungerer som drivkraft i et hydraulisk kredsløb. Velegnet til forskellige applikationer såsom lavbundstrailere.








