Nye produkter
HYDRAULISK PUMPE SAMMENSÆTNING GR.1 + ELEKTRISK MOTOR 24V 2.5KW = 2.5CC - 6.6LIT
Produktkode:
11762
OEM:
9990000024773
Moms sats
22 %
Pris uden moms:
1.378,24 DKK
Pris med moms:
1.681,45 DKK
Ref:
5
| Tekniske data | |
| Leverandør: | Tyrkiet |
| Motoreffekt: | 2.5 kW |
| Pumpeflow: | 2.5 cc |
| Aggregatflow: | 6.6 l/min |
| Maks. tryk: | 190 bar |
| Retur eller ombytning: | 14 dage |
| Hastighed: | 2650 rpm |
| Produktvægt: | 8 kg |
| Spænding: | 24 V |
Beskrivelse:
Hydraulikaggregatet fungerer som drivkraft i det hydrauliske kredsløb. Velegnet til forskellige anvendelser såsom tiptrailere.








