Nye produkter
HYDRAULISK PUMPE SAMMENSÆTNING GR.2 + ELEKTRISK MOTOR 24V 4.5KW = 10CC - 20LIT
Produktkode:
100730
OEM:
9990000080502
Moms sats
22 %
Pris uden moms:
4.012,20 DKK
Pris med moms:
4.894,88 DKK
Ref:
14
| Tekniske data | |
| Leverandør: | Tyrkiet |
| Motoreffekt: | 4,5 kW |
| Pumpeflow: | 10 cc |
| Aggregatflow: | 20 l/min |
| Maks. tryk: | 110 bar |
| Retur eller ombytning: | 14 dage |
| Hastighed: | 2000 rpm |
| Produktvægt: | 19,90 kg |
| Spænding: | 24 V |
Beskrivelse:
Hydraulikaggregatet fungerer som drivkraft i det hydrauliske kredsløb. Velegnet til forskellige anvendelser såsom tiptrailere.






